Podpora

Embraco Slovakia, s.r.o.                Andreánsky, s.r.o.                                 Cukráreň Špeciál               Migi, s.r.o.

Polleo Partners, s.r.o.                    Paciga, s.r.o.                                           Bagre Spiš, s.r.o.               SpišTravel, s.r.o.

Sport Retter, s.r.o.                         Universal trading BLK, s.r.o.                 Iglass, s.r.o.                       Tatrabanka, a.s.

Fintex, s.r.o.                                    Inštitút hokejových nádejí                    VANKS, s.r.o.                     NOMIland, s.r.o.

Kellys bicycles, s.r.o.                      Domino, a.s.                                           Milanko, s.r.o.                   viaferratakysel.sk

Občianske združenie Športový klub Ferčekovce sa aj v roku 2019 uchádza o 2% (3%)* vašich daní. Vďaka vašej podpore sme v predošlých rokoch dokázali zorganizovať desiatky podujatí, z ktorých väčšina už neodmysliteľne patrí do kalendára každého športovca. Máme v úmysle v naštartovaných projektoch pokračovať aj v tomto roku, preto sa na vás obraciame s prosbou o darovanie 2% daní. Stačí vyplniť priložené tlačivo. Všetky príspevky budú v plnej výške použité na podporu športových a voľnočasových aktivít pre deti a mládež.

* Daň vo výške troch percent môžu venovať tí, ktorí preukázateľne v predmetnom roku dobrovoľnícky odpracovali minimálne 40 hodín. Viac tu.

Tlačivo na poukázanie 2% daní nájdete tu.

Pomôcť môžete akýmkoľvek spôsobom, nie len finančne. Kontaktujte nás na info@skfercekovce.sk

Vašu podporu vo forme finančného daru môžete poukázať aj priamo na náš účet SK53 1100 0000 0029 2491 6501.

Za každý príspevok Vám srdečne ďakujeme!