Podpora

Akákoľvek pomoc je vítaná. Máte nápad? Kontaktujte nás na info@skfercekovce.sk

Vašu podporu vo forme finančného daru môžete poukázať aj priamo na náš účet SK53 1100 0000 0029 2491 6501. Za každý príspevok Vám srdečne ďakujeme!


Dlhoroční podporovatelia klubu


Poukázanie 2% daní

Občianske združenie Športový klub Ferčekovce sa aj v tomto roku uchádza o 2% (3%)* vašich daní. Vďaka vašej podpore sme v predošlých rokoch dokázali zorganizovať desiatky podujatí, z ktorých väčšina už neodmysliteľne patrí do kalendára každého športovca. Svoje aktivity ale neobmedzujeme len na šport. Snažíme sa zaujať celé rodiny a čoraz častejšie realizujeme aj komunitné projekty. 

Pre poukázanie podielu zaplatených daní je potrebné vyplniť tlačivo, ktoré nájdete predvyplnené v odkaze nižšie. Všetky príspevky budú v plnej výške použité na podporu športových a voľnočasových aktivít pre deti a mládež.

Tlačivo na poukázanie 2% daní nájdete tu: Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-2023

* Daň vo výške troch percent môžu venovať tí, ktorí preukázateľne v predmetnom roku dobrovoľnícky odpracovali minimálne 40 hodín. Potvrdenie vám na požiadanie vystavíme. Viac tu.


Nákup na internete

Nakupujete v e-shopoch? Môžete nás pri každom nákupe podporiť bez toho, aby vás to stálo niečo navyše. http://www.dobromat.sk