Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pešo a vlakom Slovenským rajom

4. júna 2016-5. júna 2016

 

Spoznajme náš región

vlakom-na-cervenu-skalu-oleksak

Pešia turistika spojená s cestou vlakom.

Tohto roku sme si pre Vás pripravili na jún 2016 novinku, a to pešiu turistiku spojenú s cestou vlakom.

Táto dvojdňová túra začína 4. júna 2016 na železničnej stanici v Spišskej Novej Vsi. Stretneme sa na stanici o 13:00 hod. Odtiaľ vyrazíme vlakom do Margecian. Z Margecian sa vyberieme vlakom smer Červená Skala. Vystúpime v obci Dedinky, odkiaľ sa presunieme pešo do ubytovacieho zariadenia Salamander.

V areali penziónu budú prebiehať športové aktivity v závislosti na počasí. Večer si spríjemníme gitarou pri táboráku. Športový klub zabezpečí na večer pre všetkých k táboráku špekáčky a všetko k tomu potrebné.

Na druhý deň po raňajkách nás čaká pešia turistika z Dediniek cez Geravy smer Ferčekovce. Samotná tura bez prestávok trvá asi 4 hodiny.

V pripade zlého počasia plánujeme na nedeľu náhradny program, a to výlet do Dobšinskej ľadovej jaskyne. Návrat bude v tomto prípade autobusom, ktorý zabezpečí ŠKF.

Pre účastníkov bude zabezpečené ubytovanie vrátane raňajok za cenu 17 EUR/osoba. Stravu na nedeľnú turistiku si zabezpečuje každý individuálne. Registrovaným detským členom klubu prispieva Športový klub Ferčekovce na ubytovanie 50% zo sumy, teda cena pre nich je 8,50 EUR/osoba.

Kvôli rezervácii ubytovania je potrebné sa zaregistrovať cez tento formulár a neodkladne uhradiť sumu za ubytovanie na účet ŠKF. Rezerváciu je potrebné urobiť najneskôr do 15. mája 2016.

Veríme, že si túto jedinečnú akciu nenecháte ujsť a pridate sa, aby sme sa spolu lepšie spoznali a naštartovali nové myšlienky!

 

Podrobnosti

Začiatok:
4. júna 2016
Koniec:
5. júna 2016